Конференція “КАТЕГОРІЯ СВОБОДИ В АРМІНІАНСЬКОМУ БОГОСЛОВ’Ї”

КАТЕГОРІЯ СВОБОДИ В АРМІНІАНСЬКОМУ БОГОСЛОВ’Ї

Співтовариство «АРМІНІАНСЬКА ТРАДИЦІЯ» запрошує на другу конференцію з циклу «Львівські різдвяні читання» «Категорія свободи в армініанській традиції», яка відбудеться 10-11 грудня 2010 року в Львівському відділенні Української баптистської теологічної семінарії (вул. Війтовича, 9 г. Львів, 79016, тел. 032 48-418-45, http://www.ubts.org.ua/index.html). Відкриття конференції – в п’ятницю,  10-го грудня о 9.00, пленарні засідання триватимуть протягом  п’ятниці  (до 18.00) і в суботу 11-го грудня до 16 год.

Напрями роботи конференції, з яких будуть представлені доповіді та тези

  • «Категорія свободи в історичному ракурсі»
  • «Межа та богословські принципи категорії свободи»
  • «Вплив армініанського розуміння свободи на місіонерську, апологетичну і пасторську діяльність».
  • «Толерантність та свобода совісті щодо держави, суспільства та культури».

Присилайте заявки і тези виступів або тексти доповідей (російською, українською або англійською мовами) до 1 грудня 2010 року за адресою: [email protected] або на адресу Української баптистської теологічної семінарії (УБТС) [email protected] . За матеріалами конференції передбачається публікація збірки статей і виступів. Тези виступу приймаються лише в електронному варіанті до 4 000 знаків, тексти доповідей – до 20 000 знаків, оформлення відповідно до вимог ВАК України (шрифт – Times New Roman, розмір – 12 інтервал – 1,5; на одній сторінці формату А4 розміщується  приблизно 2500 знаків.)

Збірку матеріалів першої конференції можна придбати в УБТС.  Дивіться інформацію про конференцію на сайті «Феофіл – Друг Божий» http://www.feofil.info/

До участі запрошуються всі зацікавлені особи незалежно від конфесійної приналежності. Мова конференції – українська та російський, можливий переклад на англійську.

Оплата проживання та харчування учасників конференції – за рахунок організаторів зустрічі, проїзд – за власний рахунок.

Співтовариство «Армініанська традиція» – це приватна ініціатива братів і сестер, які дотримуються армініанської традиції в євангельському богослов’ї. Мета співтовариства – створити можливість для спілкування представникам слов’янського богослов’я, які сповідують армініанські погляди незалежно від їх конфесійної приналежності.

Print Friendly, PDF & Email

Facebook comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*